Opinie
Menu

Wysyłka na terenie Polski

  •  List polecony priorytetowy: zamówienie wysyłane jest tego samego dnia w każdy dzień roboczy, jeżeli zostanie złożone i wpłata zaksięgowana na naszym koncie do godziny 11:00

- doręczenie w ciągu dwóch dni roboczych od dnia nadania
- listonosz nie kontaktuje się telefonicznie z odbiorcą
- przesyłka rejestrowana opatrzona numerem do śledzenia w systemie eMonitoring z informacją wyłącznie o dniu nadania i doręczenia
- w przypadku nieobecności listonosz zostawia awizo do odbioru w najbliższej placówce pocztowej, odbiór możliwy jest w terminie 14 dni
- w przypadku podania błędnego adresu przesyłka zwracana jest do nadawcy bez konsultacji z odbiorcą
- szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie poczta-polska.pl

  •  Pocztex Kurier48: zamówienie wysyłane jest tego samego dnia w każdy dzień roboczy, jeżeli zostanie złożone i wpłata zaksięgowana na naszym koncie do godziny 11:00

- odpowiednik usługi paczka 48 realizowanej przez Pocztę Polską z umową dla firm
- doręczenie w ciągu dwóch dni roboczych od dnia nadania
- Kurier Pocztex nie kontaktuje się telefonicznie z odbiorcą
- przesyłka rejestrowana opatrzona numerem do śledzenia w systemie eMonitoring Poczty Polskiej
- w przypadku nieobecności kurier zostawia awizo do odbioru w najbliższej placówce pocztowej, odbiór możliwy jest w terminie 7 dni
- w przypadku podania błędnego adresu przesyłka zwracana jest do nadawcy bez konsultacji z odbiorcą
- szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie www.pocztex.pl

  •  DHL przesyłka kurierska: zamówienie wysyłane jest tego samego dnia w każdy dzień roboczy, jeżeli zostanie złożone i wpłata zaksięgowana na naszym koncie do godziny 9:00

- doręczenie zwykle na drugi dzień po dniu wysłania, ale zdarzają się opóźnienia
- kurier nie kontaktuje się z odbiorcą przed doręczeniem
- w razie nieobecności adresata kurier ustala drugi termin doręczenia lub umożliwia odbiór w placówce DHL
- w sytuacji nieudanej drugiej próby doręczenia przesyłkę można odebrać w placówce DHL w terminie 14 dni
- w przypadku podania błędnego adresu istnieje możliwość korekty adresu do momentu, aż przesyłka znajduje się w sortowni DHL
- szczegółowy regulamin znajduje się na stronie http://www.dhlparcel.pl/content/dhl_parcel_poland/pl/contact/documents.html

PrzewoźnikUsługa / metoda płatnościKoszt dostawy* (brutto)Darmowa przesyłka za produkty o wartościOrientacyjny czas dostawyTermin wysyłki (Tylko dni robocze)
Poczta PolskaList polecony płatność z góry7,50 zł-Do 2 dni roboczych po dniu wysłaniaZamówienia złożone i opłacone do godziny 11:00 są wysyłane tego samego dnia.
Kurier48 płatność z góry9,90 zł120 zł
Kurier48 pobranie12,50 zł150 zł
Przewoźnik DHLDHL Standard płatność z góry14 zł120 złNastępny dzień roboczy po dniu wysłaniaZamówienia złożone i opłacone do godziny 9:00 są wysyłane tego samego dnia.
DHL Standard Pobranie17,50 zł180 zł

*Do kosztów wysyłki wliczony jest koszt opakowania.

Wysyłka zagraniczna

Wysyłki zagraniczne realizowane są wyłącznie do państw UE za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera DPD. Zamówienia przyjmowane są tylko z opcją płatności z góry, wysyłka będzie realizowana kolejnego dnia roboczego po dniu otrzymania wpłaty. Planowany czas dostawy: do 5 dni od dnia wysłania w zależności od miejsca pochodzenia i przeznaczenia. 

Poniżej znajdują się ceny brutto w PLN.

KrajPoczta PolskaDPD 
Waga0-1 kg1-2 kg2-3 kgdo 3-6 kg6-10 kg10-15 kg0-3 kg3-10 kg10-30 kg
Austria47606887981276580126
Belgia47606897123162636980
Bułgaria4760688798127114131155
Chorwacja4760688798127147180200
Czechy374042485768526068
Dania47606887981276980100
Estonia47606887981276585109
Finlandia47606897123162105120166
Francja47606887981276879110
Grecja4760688798127128156204
Hiszpania476068879812780110143
Holandia4760688798127606587
Irlandia Pd.476068879812782100150
Irlandia Pn.47606897123162107130143
Litwa4760688798127576070
Luksemburg4760688798127707798
Łotwa4760688798127597087
Monako47606887981278090163
Niemcy4760684596125606069
Portugalia4760689712316280110205
Rumunia4760688798127106136156
Słowacja374042485768586068
Słowenia476068879812788130155
Szwecja47606887981278294120
Węgry47606897123162606586
Wielka Brytania476068971231627495145
Włochy476068971231627286116

Istnieje możliwość wysyłki innym kurierem po uzgodnieniu przed złożeniem zamówienia.

Obecnie nie wysyłamy do USA, Kanady i innych krajów nie wchodzących w skład Unii Europejskiej.