Menu

Kołdra wełniana naturalna merynos 220x200 listki

280,00 zł

Dostępnosć: 1 Wysyłka w ciągu 24 godzin

Kołdra z naturalnej wełny owiec merynos.

LN_kołdra_149/6

Ln

Nowy

Wełna

220 x 200 cm

szt

Więcej informacji

Gruba kołdra wełniana o wymiarach 220x200 cm, bardzo ciepła i przyjemna w użytkowaniu, niezastąpiona w okresie jesienno-zimowym. Powyższy model jest w kolorze kremowym ze wzorem w listki.

.

Kołdra wykonana jest z dwóch warstw najwyższej jakości wełny owiec merynos o z jednej strony o gramaturze 420 g/m2, a z drugiej o gramaturze 480 g/m2.  

.

Naturalna wełna jest zdrowa dla skóry, nie podrażnia, nie wywołuje alergii, powoduje naturalne ogrzewanie, izoluje ciepło, ale też reguluje temperaturę nie dopuszczając do przegrzania. W kontakcie ze skórą pobudza zakończenia nerwowe i poprawia krążenie krwi. Naturalne włókno stymuluje jony ujemne, które wzmacniają nasz układ odpornościowy i pozytywnie wpływają na samopoczucie. Wyroby wełniane zalecane są w dolegliwościach reumatycznych, łagodzą ból i inne uciążliwe objawy. Wełna pochłania wilgoć, ale jej budowa włosa uodparnia ją na wchłanianie zapachów.

.

Produkty posiadają ATEST Nr A-11/03, Certyfikat zgodności Nr 17/04, Prestiżowy znak "Przyjazny dla człowieka" Nr 18/04, Certyfikat "Bezpieczny dla dziecka" Nr 26/05.
Certyfikaty wydane przez ITTD TRICOTEXTIL w Łodzi.

Dodaj opinię o produkcie