Menu

Baleriny BIO Adanex 23561 Polskie pantofle niebieskie

  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41

29,90 zł

Dostępnosć: 3 Wysyłka w ciągu 24 godzin

Wygodne balerinki Bio w kolorze czarnym marki Adanex. WYPRZEDAŻ ROZMIARU 36-37 ZE STARSZYCH DOSTAW.

Adanex

5906158235613

Nowy

Sara

Nubuk (tkanina)

Frota

Frota

Poliuretan (PU)

2 cm

0,5 cm

Więcej informacji

Rozmiar Długość wkładki* [cm]
36 22.5
37 23,3
38 24
39 24.8
40 25,3
41 26

UWAGA: ROZMIARÓWKA ZANIŻONA.

Komfortowe baleriny wyprodukowane w Polsce z materiałów najwyższej jakości przez firmę Adanex. Buty są wygodne, miękkie i przyjemne, świetne do codziennego użytkowania zarówno na zewnątrz, jak i w domu.

Zewnętrzną warstwę tworzy materiał nubukowy o niezwykle pięknym wzorze z dominującym niebieskim i granatowym kolorem. Wnętrze wyściela miękka frota.

Podeszwa wykonana jest z czarnego materiału PU, jest odpowiednio gruba i odporna na wstrząsy, dzięki czemu stopy nie są narażone na nieprzyjemne dolegliwości związane z odbijaniem się stopy od podłoża. Spód jest optymalnie elastyczny, zgina się w śródstopiu i ma właściwości antypoślizgowe. Materiał Pu jest odporny na ścieranie, w związku z czym można je użytkować zarówno w domu jak i na zewnątrz.

Baleriny odpowiadają normalnej tęgości stopy.

Baleriny Adanex odznaczają się wyjątkowo dobrymi walorami użytkowymi m. in.:

- amortyzują wstrząsy - specjalna mikrokomórkowa struktura podeszwy PU tłumi wstrząsy i redukuje ich negatywne oddziaływanie na stawy;

- są dopasowane do anatomicznego kształtu stopy - odpowiednie wyprofilowanie zgodne z naturalnym układem stopy zapewnia komfortowe użytkowanie, stabilne chodzenie i prawidłowe przenoszenie ciężaru ciała;

- są lekkie - nie obciążają nóg i stawów;

- są elastyczne - odpowiednio elastyczna podeszwa pozwala na wyginanie się obuwia zgodnie z pracą stóp;

- gwarantują właściwy mikroklimat - wysokiej jakości materiały gwarantują wygodne użytkowanie i przyjemny dotyk dla stóp, wyściółki mają dobre właściwości higieniczne, przepuszczają wodę, pozwalają stopie oddychać, dopasowują się do kształtu stopy.

***

Pantofle oznaczone są znakiem "BIO" - charakteryzują się wysokim komfortem użytkowania, lekkością i sprężystością. Zagłębienie na powierzchni pod piętą stabilizuje stopę i zabezpiecza przed ruchami na boki, które mogą prowadzić do skręcenia stawu skokowego. Specjalny wałek pod palcami zapobiega przesuwaniu się stopy do przodu i uderzaniu palców o czubek buta. Większa powierzchnia obwodu w przedniej części oraz konstrukcja uwzględniającą szczególnie wrażliwe miejsca stopy pozwala na dopasowanie tego obuwia osobom z problemami stóp.

***

Obuwie posiada certyfikat “Obuwie dla Stóp Wrażliwych” przyznany przez COTM - Centralny Ośrodek Techniki Medycznej w Warszawie.

*Maksymalna długość wkładki na całej powierzchni pod stopą.

Produkty podobne

Dodaj opinię o produkcie