Menu
Wyprzedaż! Baleriny BIO Adanex 24214 Polskie pantofle filcowe czarne śnieżynki

Baleriny BIO Adanex 24214 Polskie pantofle filcowe czarne śnieżynki

  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41

34,90 zł

41,90 zł

-7,00 zł

Dostępnosć: 1 Wysyłka w ciągu 24 godzin

Wygodne balerinki filcowe Bio w kolorze czarnym z białymi śnieżynkami marki Adanex. Zaniżona rozmiarówka.

Adanex

5906158242147

Nowy

Sara

Filc

Filc

Filc

Poliuretan (PU)

2 cm

0,5 cm

Więcej informacji

Rozmiar Długość wkładki* [cm]
36 22.5
37 23,3
38 24
39 24.8
40 25,3
41 26

UWAGA: ROZMIARÓWKA ZANIŻONA.

Komfortowe baleriny wyprodukowane w Polsce z materiałów najwyższej jakości przez firmę Adanex. Buty są zgrabne i funkcjonalne, świetne do codziennego użytkowania.

Baleriny wykonane są z filcu w kolorze czarnym, ozdobione białymi śnieżynkami. Pięta posiada dodatkowe usztywnienie, dzięki czemu pantofle nie będą latać na stopie. Warstwa pod stopą jest profesjonalnie wyprofilowana.

Baleriny prezentują się bardzo ładnie, rozmiarówka jest nieco zaniżona.

Podeszwa wykonana jest z czarnego materiału PU, jest odpowiednio gruba i odporna na wstrząsy, dzięki czemu stopy nie są narażone na nieprzyjemne dolegliwości związane z odbijaniem się stopy od podłoża. Spód jest optymalnie elastyczny, zgina się w śródstopiu i ma właściwości antypoślizgowe. Materiał Pu jest odporny na ścieranie, w związku z czym można je użytkować zarówno w domu jak i na zewnątrz.

Baleriny Adanex odznaczają się wyjątkowo dobrymi walorami użytkowymi m. in.:

- amortyzują wstrząsy - specjalna mikrokomórkowa struktura podeszwy PU tłumi wstrząsy i redukuje ich negatywne oddziaływanie na stawy;

- są dopasowane do anatomicznego kształtu stopy - odpowiednie wyprofilowanie zgodne z naturalnym układem stopy zapewnia komfortowe użytkowanie, stabilne chodzenie i prawidłowe przenoszenie ciężaru ciała;

- są lekkie - nie obciążają nóg i stawów;

- są elastyczne - odpowiednio elastyczna podeszwa pozwala na wyginanie się obuwia zgodnie z pracą stóp;

- gwarantują właściwy mikroklimat - wysokiej jakości materiały gwarantują wygodne użytkowanie i przyjemny dotyk dla stóp, wyściółki mają dobre właściwości higieniczne, przepuszczają wodę, pozwalają stopie oddychać, dopasowują się do kształtu stopy.

***

Pantofle oznaczone są znakiem "BIO" - charakteryzują się wysokim komfortem użytkowania, lekkością i sprężystością. Zagłębienie na powierzchni pod piętą stabilizuje stopę i zabezpiecza przed ruchami na boki, które mogą prowadzić do skręcenia stawu skokowego. Specjalny wałek pod palcami zapobiega przesuwaniu się stopy do przodu i uderzaniu palców o czubek buta. Większa powierzchnia obwodu w przedniej części oraz konstrukcja uwzględniającą szczególnie wrażliwe miejsca stopu pozwala na dopasowanie tego obuwia osobom z problemami stóp.

***

Obuwie posiada certyfikat “Obuwie dla Stóp Wrażliwych” przyznany przez COTM - Centralny Ośrodek Techniki Medycznej w Warszawie.

Dodaj opinię o produkcie