Menu
Wyprzedaż! Baleriny pantofle BIO Adanex Polskie 23030 srebrne

Baleriny pantofle BIO Adanex Polskie 23030 srebrne

  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41

32,00 zł

45,00 zł

-13,00 zł

Dostępnosć: 1 Wysyłka w ciągu 24 godzin

Wygodne balerinki Bio marki Adanex.

Adanex

5906158230304

Nowy

Len

Drelich (tkanina bawełniana)

Drelich (tkanina bawełniana)

Poliuretan (PU)

2 cm

0,5 cm

Więcej informacji

Rozmiar Długość wkładki* [cm]
36 22,8
37 23,5
38 24
39 24,8
40 25,5
41 26

Komfortowe baleriny z wysokiej jakości materiałów wyprodukowane przez Polską firmę Adanex. Odpowiadają normalnej tęgości stopy, nie są szczupłe.

Baleriny wewnątrz wyściela lniana tkanina drelich. Zewnętrzną warstwę pokrywa tkanina o splocie połyskujących kolorów srebrno-biało-czarnym. Wizualnie wygląda to tak, że srebrna nitka wpleciona jest w tkaninę, co trudno dostrzec na zdjęciu, a w rzeczywistości prezentują się bardzo ładnie.

Warstwa pod stopą jest profesjonalnie wyprofilowana.

Podeszwa wykonana jest z czarnego materiału PU, jest odpowiednio gruba i odporna na wstrząsy, dzięki czemu stopy nie są narażone na nieprzyjemne dolegliwości związane z odbijaniem się stopy od podłoża. Spód jest optymalnie elastyczny, zgina się w śródstopiu i ma właściwości antypoślizgowe. Materiał Pu jest odporny na ścieranie, w związku z czym można je użytkować zarówno w domu jak i na zewnątrz.

Baleriny Adanex odznaczają się wyjątkowo dobrymi walorami użytkowymi m. in.:

- amortyzują wstrząsy - specjalna mikrokomórkowa struktura podeszwy PU tłumi wstrząsy i redukuje ich negatywne oddziaływanie na stawy;

- są dopasowane do anatomicznego kształtu stopy - odpowiednie wyprofilowanie zgodne z naturalnym układem stopy zapewnia komfortowe użytkowanie, stabilne chodzenie i prawidłowe przenoszenie ciężaru ciała;

- są lekkie - nie obciążają nóg i stawów;

- są elastyczne - odpowiednio elastyczna podeszwa pozwala na wyginanie się obuwia zgodnie z pracą stóp;

- gwarantują właściwy mikroklimat - wysokiej jakości materiały gwarantują wygodne użytkowanie i przyjemny dotyk dla stóp, wyściółki mają dobre właściwości higieniczne, przepuszczają wodę, pozwalają stopie oddychać, dopasowują się do kształtu stopy.

***

Pantofle oznaczone są znakiem "BIO" - charakteryzują się wysokim komfortem użytkowania, lekkością i sprężystością. Zagłębienie na powierzchni pod piętą stabilizuje stopę i zabezpiecza przed ruchami na boki, które mogą prowadzić do skręcenia stawu skokowego. Specjalny wałek pod palcami zapobiega przesuwaniu się stopy do przodu i uderzaniu palców o czubek buta. Większa powierzchnia obwodu w przedniej części oraz konstrukcja uwzględniającą szczególnie wrażliwe miejsca stopy pozwala na dopasowanie tego obuwia osobom z problemami stóp.

***

Obuwie posiada certyfikat “Obuwie dla Stóp Wrażliwych” przyznany przez COTM - Centralny Ośrodek Techniki Medycznej w Warszawie.

*Maksymalna długość wkładki na całej powierzchni pod stopą.

Dodaj opinię o produkcie