Menu

Kapcie skórzane naturalne świnkowe wyższe na korku

  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40

39,00 zł

Dostępnosć: 51 Wysyłka w ciągu 24 godzin

Pantofle na korku, wykonane z bardzo dobrego gatunku skóry naturalnej z podeszwą antypoślizgową.

Worwa

Nowy

Skóra naturalna

Skóra naturalna

Skóra naturalna

Styrogum

4 cm

0,7

Brak, ilość ograniczona

Więcej informacji

Rozmiar Długość wkładki* [cm]
35 22,3
36 23
37 23,5
38 24,3
39 25
40 25,5
41 26,3

Wysokiej klasy pantofle damskie, wykonane z bardzo dobrego gatunku skóry naturalnej świnkowej. Skóra garbowana jest metodą roślinną czyli z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych składników bez użycia szkodliwego chromu oraz barwników.

Kapcie ze skór świnkowych są idealne w czasie ciepłych dni oraz dla osób, które mają problem z potliwością stóp, ponieważ skóra ta najlepiej radzi sobie z wchłanianiem wilgoci i wentylacją, co daje uczucie świeżości i komfortu. Przy czym zapocenie lub zamoczenie może spowodować odbarwienie skóry.

Cholewka posiada otwory - trójkąty, co dodatkowo sprzyja większej cyrkulacji powietrza. Wykonana jest ze skóry juchtowej, która jest odpowiednio miękka i elastyczna, dopasuje się do kształtu stopy. Z biegiem czasu skóra ciemnieje do pięknego karmelowego brązu.

Podeszwa składa się z kilku warstw. Najgrubszą warstwę tworzy naturalny korek, który jest materiałem trwałym, odpornym na nacisk, odkształcenia, a ponadto jest lekki, dzięki czemu pantofle również są lekkie.

Korek pokryty jest wkładką skórzaną, która następnie jest przyszyta do specjalnej dodatkowej wkładki wzmacniającej. Od spodu podklejony jest antypoślizgowym styrogumem. Taka budowa sprawia, że pantofle są wytrzymałe i nie będą się rozklejać.

Uwaga: Odcień oraz faktura skóry może się nieznacznie różnić, co wynika z naturalnych właściwości skóry, ale nie umniejsza jej jakości, ani dobrej prezencji.

*Długość wkładki mierzona jest po szwy, dodatkowo można uwzględnić rąbek ok. 0,3 cm z przodu i z tyłu.