Menu

Pantofle na koturnie kapcie kryte BIO Adanex 25594 bordowe

  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42

37,00 zł

Dostępnosć: 4 Wysyłka w ciągu 24 godzin

Komfortowe pantofle Bio na koturnie marki Adanex.

Adanex

5906158255949

Nowy

Bio

Welur (tkanina)

Frotte (tkanina bawełniana)

Frotte (tkanina bawełniana)

Poliuretan (PU)

3,5 cm

1,5 cm

Więcej informacji

Rozmiar Długość wkładki* [cm]
36 23
37 23,5
38 24,3
39 24,8
40 25,5
41 26
42 26,5

Ekskluzywne pantofle domowe z krytymi palcami na koturnie wyprodukowane w Polsce z materiałów najwyższej jakości przez firmę Adanex.

Cholewka wykonana jest z bordowego weluru (z zewnątrz) i froty (wewnątrz), dzięki czemu klapki są niezwykle miękkie i delikatne dla naszych stóp. Pełna cholewka chroni nasze palce przed uderzeniami, utrzymuje odpowiednią temperaturę nie pozwalając im zmarznąć, jednocześnie zapewniając odpowiedni przepływ powietrza.

Klapki są dobrze wyprofilowane zgodnie z anatomiczną budową stopy. Zastosowane materiały dopasowują się do kształtu stopy zapewniając komfortowe użytkowanie.

Podeszwa wykonana jest z czarnego materiału PU, ładnie wyrzeźbiona o eleganckiej prezencji. Podeszwa jest twarda i odporna na ścieranie, w związku z czym można je użytkować również na zewnątrz. Materiał PU jest odpowiednio elastyczny, zgina się w śródstopiu i ma właściwości antypoślizgowe.

Pantofle pasują na standardową tęgość stopy.

Klapki Adanex odznaczają się wyjątkowo dobrymi walorami użytkowymi m. in.:

- amortyzują wstrząsy - specjalna mikrokomórkowa struktura podeszwy PU tłumi wstrząsy i redukuje ich negatywne oddziaływanie na stawy;

- są dopasowane do anatomicznego kształtu stopy - odpowiednie wyprofilowanie zgodne z naturalnym układem stopy zapewnia komfortowe użytkowanie, stabilne chodzenie i prawidłowe przenoszenie ciężaru ciała;

- są lekkie - nie obciążają nóg i stawów;

- są elastyczne - odpowiednio elastyczna podeszwa pozwala na wyginanie się obuwia zgodnie z pracą stóp;

- gwarantują właściwy mikroklimat - wysokiej jakości materiały gwarantują wygodne użytkowanie i przyjemny dotyk dla stóp, wyściółki mają dobre właściwości higieniczne, przepuszczają wodę, pozwalają stopie oddychać, dopasowują się do kształtu stopy.

***

Pantofle oznaczone są znakiem "BIO" - charakteryzują się wysokim komfortem użytkowania, lekkością i sprężystością. Zagłębienie na powierzchni pod piętą stabilizuje stopę i zabezpiecza przed ruchami na boki, które mogą prowadzić do skręcenia stawu skokowego. Specjalny wałek pod palcami zapobiega przesuwaniu się stopy do przodu i uderzaniu palców o czubek buta. Większa powierzchnia obwodu w przedniej części oraz konstrukcja uwzględniającą szczególnie wrażliwe miejsca stopy pozwala na dopasowanie tego obuwia osobom z problemami stóp.

***

Obuwie posiada certyfikat “Obuwie dla Stóp Wrażliwych” przyznany przez COTM - Centralny Ośrodek Techniki Medycznej w Warszawie.

***

*Maksymalna długość wkładki na całej powierzchni pod stopą.