Menu

Pantofle na koturnie klapki kryte 25398 BIO Adanex burgund

  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41

35,00 zł

Dostępnosć: 1 Wysyłka w ciągu 24 godzin

Komfortowe pantofle Bio na koturnie marki Adanex.

Adanex

5906158253983

Nowy

Daisy

Welur (tkanina)

Frotte (tkanina bawełniana)

Frotte (tkanina bawełniana)

Poliuretan (PU)

4 cm

1,5 cm

Więcej informacji

Rozmiar Długość wkładki* [cm]
36 23
37 23,8
38 24,5
39 25
40 25,8
41 26,5

Ekskluzywne pantofle domowe z krytymi palcami na koturnie wyprodukowane w Polsce z materiałów najwyższej jakości przez firmę Adanex.

Kapcie wewnątrz wyścieła miękka frota. Zewnętrzną warstwę tworzy welur w kolorze burgundu kwiatowym wzorem.

Pantofle są dobrze wyprofilowane zgodnie z anatomiczną budową stopy. Zastosowane materiały dopasowują się do kształtu stopy zapewniając komfortowe użytkowanie.

Podeszwa wykonana jest z czarnego materiału PU. Spód jest odpowiednio twardy i odporny na ścieranie, w związku z czym można je użytkować również na zewnątrz. Materiał PU jest na tyle elastyczny, że zgina się w śródstopiu, ma właściwości antypoślizgowe.

Te pantofle odpowiadają normalnej tęgości stopy, nie opinają sztywno stopy, są miękkie.

Klapki Adanex odznaczają się wyjątkowo dobrymi walorami użytkowymi m. in.:

- amortyzują wstrząsy - specjalna mikrokomórkowa struktura podeszwy PU tłumi wstrząsy i redukuje ich negatywne oddziaływanie na stawy;

- są dopasowane do anatomicznego kształtu stopy - odpowiednie wyprofilowanie zgodne z naturalnym układem stopy zapewnia komfortowe użytkowanie, stabilne chodzenie i prawidłowe przenoszenie ciężaru ciała;

- są lekkie - nie obciążają nóg i stawów;

- są elastyczne - odpowiednio elastyczna podeszwa pozwala na wyginanie się obuwia zgodnie z pracą stóp;

- gwarantują właściwy mikroklimat - wysokiej jakości materiały gwarantują wygodne użytkowanie i przyjemny dotyk dla stóp, wyściółki mają dobre właściwości higieniczne, przepuszczają wodę, pozwalają stopie oddychać, dopasowują się do kształtu stopy.

***

Pantofle oznaczone są znakiem "BIO" - charakteryzują się wysokim komfortem użytkowania, lekkością i sprężystością. Zagłębienie na powierzchni pod piętą stabilizuje stopę i zabezpiecza przed ruchami na boki, które mogą prowadzić do skręcenia stawu skokowego. Specjalny wałek pod palcami zapobiega przesuwaniu się stopy do przodu i uderzaniu palców o czubek buta. Większa powierzchnia obwodu w przedniej części oraz konstrukcja uwzględniającą szczególnie wrażliwe miejsca stopy pozwala na dopasowanie tego obuwia osobom z problemami stóp.

***

Obuwie posiada certyfikat “Obuwie dla Stóp Wrażliwych” przyznany przez COTM - Centralny Ośrodek Techniki Medycznej w Warszawie.

***

*Maksymalna długość wkładki na całej powierzchni pod stopą.

Produkty podobne