Menu

Kapcie skórzane góralskie na klinie świnkowe krzyżaki

  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41

27,90 zł

Dostępnosć: 43 Wysyłka w ciągu 24 godzin

Oryginalne pantofle damskie wykonane z naturalnej skóry świnkowej z antypoślizgową podeszwą.

Worwa

Nowy

Skóra naturalna

Skóra naturalna

Skóra naturalna

Styrogum

2 cm

0,5 cm

Cały rok

Więcej informacji

Rozmiar Długość wkładki* [cm]
35 22,3
36 23
37 23,8
38 24,3
39 25
40 25,8
41 26,5

Oryginalne góralskie pantofle domowe, wykonane z wysokiej jakości naturalnej skóry świnkowej. Skóra garbowana jest metodą roślinną czyli z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych składników bez użycia szkodliwego chromu oraz barwników.

Takie kapcie są idealne w czasie ciepłych dni, ponieważ mają spore wycięcia. Przy czym zapocenie lub zamoczenie może spowodować odbarwienie skóry.

Kapcie nie są ciasne, luźno leżą na stopie, ze względu na paski łatwo dopasują się do kształtu stopy, będą pasować na nieco tęższą stopę.

Skóra w tym modelu jest miękka i odpowiednio gruba, przyjemna dla stopy. Cholewkę tworzą przeplatane paski w sposób krzyżowy, dzięki czemu stopa ma większy dopływ powietrza. Naturalny kolor z czasem ciemnieje do pięknego karmelowego brązu, dlatego też odcień kapci może się nieznacznie różnić od widocznego na zdjęciach.

Powierzchnia pod stopą jest profilowana, wykonana ze skóry bydlęcej i wszyta do kolejnej warstwy. Tworzy ją specjalna dodatkowa wkładka wzmacniają, która z drugiej strony podklejona jest antypoślizgowym styrogumem. Taka budowa sprawia, że pantofle są wytrzymałe i nie będą się rozklejać.

Podeszwa podniesiona jest na 2,5-centymetrowym klinie, dzięki czemu stopa jest amortyzowana i użytkowanie pantofli jest komfortowe dla całego ciała.

Uwaga: Odcień oraz faktura skóry może się nieznacznie różnić, co wynika z naturalnych właściwości skóry, ale nie umniejsza jej jakości, ani dobrej prezencji.

*Długość wkładki mierzona jest po szwy, dodatkowo można uwzględnić lamówkę ok. 0,5 cm z przodu i z tyłu.

Dodaj opinię o produkcie