Menu
Wyprzedaż! Pantofle klapki BIO Adanex 26005 szersze miękkie z gumą szare

Pantofle klapki BIO Adanex 26005 szersze miękkie z gumą szare

  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41

44,00 zł

54,00 zł

-10,00 zł

Dostępnosć: 1 Wysyłka w ciągu 24 godzin

Komfortowe klapki z gumą marki Adanex.

Adanex

5906158260059

Nowy

Diana

Nubuk (tkanina)

Drelich (tkanina bawełniana)

Nubuk (tkanina)

Poliuretan (PU)

2,5 cm

1 cm

Więcej informacji

Rozmiar Długość wkładki* [cm]
36 23
37 23,8
38 24,3
39 25
40 25,8
41 26,5

Klapki tekstylne wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości przez Polską firmę Adanex. Pantofle są niezwykle trwałe, wygodne i praktyczne.

Cholewka składa się z dwóch pasków wyposażonych w gumę, dzięki czemu dostosuje się do tęgości stopy.

Paski wypełnione są cienką gąbką pokrytą tkaniną bawełnianą od wewnątrz i nubukiem z zewnątrz, zapewniając jeszcze większy komfort.

Wkładka pod stopą wykonana jest z nubuku, tkaniny niezwykle przyjemnej i delikatnej w dotyku.

Podeszwa wykonana jest z czarnego materiału PU, który jest twardy i odporny na ścieranie, w związku z czym można je użytkować również na zewnątrz. Materiał PU jest odpowiednio elastyczny, zgina się w śródstopiu i ma właściwości antypoślizgowe.

Klapki luźno leżą na stopie o normalnej tęgości, będą dobre na nieco szerszą stopę.

Pantofle Adanex odznaczają się wyjątkowo dobrymi walorami użytkowymi m. in.:

- amortyzują wstrząsy - specjalna mikrokomórkowa struktura podeszwy PU tłumi wstrząsy i redukuje ich negatywne oddziaływanie na stawy;.

- są dopasowane do anatomicznego kształtu stopy - odpowiednie wyprofilowanie zgodne z naturalnym układem stopy zapewnia komfortowe użytkowanie, stabilne chodzenie i prawidłowe przenoszenie ciężaru ciała;

- są lekkie - nie obciążają nóg i stawów;

- są elastyczne - odpowiednio elastyczna podeszwa pozwala na wyginanie się obuwia zgodnie z pracą stóp;

- gwarantują właściwy mikroklimat - wysokiej jakości materiały gwarantują wygodne użytkowanie i przyjemny dotyk dla stóp, wyściółki mają dobre właściwości higieniczne, przepuszczają wodę, pozwalają stopie oddychać, dopasowują się do kształtu stopy.

***

Pantofle oznaczone są znakiem "BIO" - charakteryzują się wysokim komfortem użytkowania, lekkością i sprężystością. Zagłębienie na powierzchni pod piętą stabilizuje stopę i zabezpiecza przed ruchami na boki, które mogą prowadzić do skręcenia stawu skokowego. Specjalny wałek pod palcami zapobiega przesuwaniu się stopy do przodu i uderzaniu palców o czubek buta. Większa powierzchnia obwodu w przedniej części oraz konstrukcja uwzględniającą szczególnie wrażliwe miejsca stopy pozwala na dopasowanie tego obuwia osobom z problemami stóp.

***

Obuwie posiada certyfikat “Obuwie dla Stóp Wrażliwych” przyznany przez COTM - Centralny Ośrodek Techniki Medycznej w Warszawie.

*Maksymalna długość wkładki na całej powierzchni pod stopą.

Dodaj opinię o produkcie