Menu

Pantofle klapki odkryte szersze BIO Adanex 23046 szersze w kwiaty

  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41

33,00 zł

Dostępnosć: 1 Wysyłka w ciągu 24 godzin

Komfortowe pantofle Bio z odkrytymi palcami marki Adanex.

Adanex (PL)

Nowy

Drelich (tkanina)

Drelich (tkanina)

Drelich (tkanina)

Poliuretan (PU)

2,5 cm

1 cm

par

Więcej informacji

Rozmiar Długość wkładki* [cm]
36 23,3
37 24
38 24,5
39 25,3
40 26
41 26,5

Wygodne i trwałe pantofle domowe wyprodukowane w Polsce z materiałów najwyższej jakości przez firmę Adanex. Kapcie są lekkie i praktyczne.

W stosunku do normalnej tęgości stopy model ten jest nieco szerszy w śródstopiu, pasuje na stopę o troszkę wyższym podbiciu.

Wnętrze wyścielone jest lnianą tkaniną drelich w kolorze czarnym. Zewnętrzną warstwę również tworzy drelich o innej strukturze splotu, bardziej lejący jak żorżeta. Ozdobione są ładnym kwiatowym wzorem o ożywiających morskich barwach (turkus, szary, czarny).

Podeszwa wykonana jest z czarnego materiału PU, który jest twardy i odporny na ścieranie, w związku z czym można je użytkować również na zewnątrz. Materiał PU jest odpowiednio elastyczny, zgina się w śródstopiu i ma właściwości antypoślizgowe.

Pantofle Adanex odznaczają się wyjątkowo dobrymi walorami użytkowymi m. in.:

- amortyzują wstrząsy - specjalna mikrokomórkowa struktura podeszwy PU tłumi wstrząsy i redukuje ich negatywne oddziaływanie na stawy;.

- są dopasowane do anatomicznego kształtu stopy - odpowiednie wyprofilowanie zgodne z naturalnym układem stopy zapewnia komfortowe użytkowanie, stabilne chodzenie i prawidłowe przenoszenie ciężaru ciała;

- są lekkie - nie obciążają nóg i stawów;

- są elastyczne - odpowiednio elastyczna podeszwa pozwala na wyginanie się obuwia zgodnie z pracą stóp;

- gwarantują właściwy mikroklimat - wysokiej jakości materiały gwarantują wygodne użytkowanie i przyjemny dotyk dla stóp, wyściółki mają dobre właściwości higieniczne, przepuszczają wodę, pozwalają stopie oddychać, dopasowują się do kształtu stopy.

***

Pantofle oznaczone są znakiem "BIO" - charakteryzują się wysokim komfortem użytkowania, lekkością i sprężystością. Zagłębienie na powierzchni pod piętą stabilizuje stopę i zabezpiecza przed ruchami na boki, które mogą prowadzić do skręcenia stawu skokowego. Specjalny wałek pod palcami zapobiega przesuwaniu się stopy do przodu i uderzaniu palców o czubek buta. Większa powierzchnia obwodu w przedniej części oraz konstrukcja uwzględniającą szczególnie wrażliwe miejsca stopy pozwala na dopasowanie tego obuwia osobom z problemami stóp.

***

Obuwie posiada certyfikat “Obuwie dla Stóp Wrażliwych” przyznany przez COTM - Centralny Ośrodek Techniki Medycznej w Warszawie.

*Maksymalna długość wkładki na całej powierzchni pod stopą.

Dodaj opinię o produkcie