Menu

Pantofle klapki z odkrytymi palcami BIO Adanex 22997 groszki

  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41

38,00 zł

Dostępność: 3 Wysyłka w ciągu 24 godzin

Komfortowe pantofle Bio z odkrytymi palcami marki Adanex.

Adanex (PL)

Nowy

Drelich (tkanina bawełniana)

Drelich (tkanina bawełniana)

Drelich (tkanina bawełniana)

Poliuretan (PU)

2 cm

0,5 cm

par

Więcej informacji

Rozmiar Długość wkładki* [cm]
36 23,3
37 24
38 24,5
39 25,3
40 26
41 26,5

Śliczne i modne pantofle wykonane z wysokiej jakości materiałów w Polsce przez firmę Adanex. Kapcie są niezwykle trwałe, praktyczne i wygodne.

Do wyprodukowania klapek użyto grubej tkaniny drelich w kolorze granatowym. Zewnętrzna warstwa posiada jaśniejszy odcień granatu i wzór w białe kropki.

Podeszwa wykonana jest z czarnego materiału PU, który jest odporny na ścieranie, dzięki czemu obuwie można użytkować zarówno w pomieszczeniu jak i na zewnątrz. Materiał PU jest odpowiednio elastyczny, zgina się w śródstopiu i ma właściwości antypoślizgowe.

Pantofle odpowiadają normalnej tęgości stopy, bardziej w stronę szczupłej niż szerokiej stopy.

Pantofle Adanex odznaczają się wyjątkowo dobrymi walorami użytkowymi m. in.:

- amortyzują wstrząsy - specjalna mikrokomórkowa struktura podeszwy PU tłumi wstrząsy i redukuje ich negatywne oddziaływanie na stawy;

- są dopasowane do anatomicznego kształtu stopy - odpowiednie wyprofilowanie zgodne z naturalnym układem stopy zapewnia komfortowe użytkowanie, stabilne chodzenie i prawidłowe przenoszenie ciężaru ciała;

- są lekkie - nie obciążają nóg i stawów;

- są elastyczne - odpowiednio elastyczna podeszwa pozwala na wyginanie się obuwia zgodnie z pracą stóp;

- gwarantują właściwy mikroklimat - wysokiej jakości materiały gwarantują wygodne użytkowanie i przyjemny dotyk dla stóp, wyściółki mają dobre właściwości higieniczne, przepuszczają wodę, pozwalają stopie oddychać, dopasowują się do kształtu stopy.

***

Pantofle oznaczone są znakiem "BIO" - charakteryzują się wysokim komfortem użytkowania, lekkością i sprężystością. Zagłębienie na powierzchni pod piętą stabilizuje stopę i zabezpiecza przed ruchami na boki, które mogą prowadzić do skręcenia stawu skokowego. Specjalny wałek pod palcami zapobiega przesuwaniu się stopy do przodu i uderzaniu palców o czubek buta. Większa powierzchnia obwodu w przedniej części oraz konstrukcja uwzględniającą szczególnie wrażliwe miejsca stopy pozwala na dopasowanie tego obuwia osobom z problemami stóp.

***

Obuwie posiada certyfikat “Obuwie dla Stóp Wrażliwych” przyznany przez COTM - Centralny Ośrodek Techniki Medycznej w Warszawie.

*Maksymalna długość wkładki na całej powierzchni pod stopą.

Dodaj opinię o produkcie