Nowy Pantofle klapki z odkrytymi palcami BIO Adanex 25969 jeans

Pantofle klapki z odkrytymi palcami BIO Adanex 25969 jeans

  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41

39,00 zł

Dostępnosć: 4 Wysyłka w ciągu 24 godzin

Komfortowe pantofle Bio z odkrytymi palcami marki Adanex.

Adanex

5906158259695

Nowy

Sara

Drelich (tkanina bawełniana)

Drelich (tkanina bawełniana)

Drelich (tkanina bawełniana)

Poliuretan (PU)

2 cm

0,5 cm

Więcej informacji

Rozmiar Długość wkładki* [cm]
36 23,3
37 24
38 24,5
39 25,3
40 26
41 26,5

Zjawiskowe pantofle wyprodukowane w Polsce z wysokiej klasy materiałów przez firmę Adanex. Kapcie są niezwykle trwałe, praktyczne i wygodne.

Klapki wyścieła granatowy drelich (tkanina bawełniana). Zewnętrzną warstwę pokrywa granatowy jeans. Zastosowane materiały są przyjazne dla środowiska

Podeszwa wykonana jest z czarnego materiału PU, który jest twardy i odporny na ścieranie,dzięki czemu obuwie można użytkować zarówno w pomieszczeniu jak i na zewnątrz. Materiał PU jest odpowiednio elastyczny, zgina się w śródstopiu i ma właściwości antypoślizgowe.

Kapcie pasują na standardową tęgość stopy.

Pantofle Adanex odznaczają się wyjątkowo dobrymi walorami użytkowymi m. in.:.

- amortyzują wstrząsy - specjalna mikrokomórkowa struktura podeszwy PU tłumi wstrząsy i redukuje ich negatywne oddziaływanie na stawy;

- są dopasowane do anatomicznego kształtu stopy - odpowiednie wyprofilowanie zgodne z naturalnym układem stopy zapewnia komfortowe użytkowanie, stabilne chodzenie i prawidłowe przenoszenie ciężaru ciała;

- są lekkie - nie obciążają nóg i stawów;

- są elastyczne - odpowiednio elastyczna podeszwa pozwala na wyginanie się obuwia zgodnie z pracą stóp;

- gwarantują właściwy mikroklimat - wysokiej jakości materiały gwarantują wygodne użytkowanie i przyjemny dotyk dla stóp, wyściółki mają dobre właściwości higieniczne, przepuszczają wodę, pozwalają stopie oddychać, dopasowują się do kształtu stopy.

***

Pantofle oznaczone są znakiem "BIO" - charakteryzują się wysokim komfortem użytkowania, lekkością i sprężystością. Zagłębienie na powierzchni pod piętą stabilizuje stopę i zabezpiecza przed ruchami na boki, które mogą prowadzić do skręcenia stawu skokowego. Specjalny wałek pod palcami zapobiega przesuwaniu się stopy do przodu i uderzaniu palców o czubek buta. Większa powierzchnia obwodu w przedniej części oraz konstrukcja uwzględniającą szczególnie wrażliwe miejsca stopy pozwala na dopasowanie tego obuwia osobom z problemami stóp.

***

Obuwie posiada certyfikat “Obuwie dla Stóp Wrażliwych” przyznany przez COTM - Centralny Ośrodek Techniki Medycznej w Warszawie.

***

*Maksymalna długość wkładki na całej powierzchni pod stopą.

Dodaj opinię o produkcie