Klapki pantofle odkryte BIO Adanex 24826 ażurowe granatowe

  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41

46,00 zł

Dostępnosć: 6 Wysyłka w ciągu 24 godzin

1% ceny netto tego produktu (~ 0.37 PLN) przeznaczymy na cele charytatywne. Zobacz szczegóły.

Komfortowe klapki Bio z odkrytymi palcami marki Adanex.

Adanex (PL)

Nowy

Sara

Nubuk (tkanina)

Nubuk (tkanina)

Nubuk (tkanina)

Poliuretan (PU)

2 cm

0,5 cm

Więcej informacji

Rozmiar Długość wkładki* [cm]
36 23,3
37 24
38 24,8
39 25,5
40 26
41 26,8

Komfortowe klapki do użytkowania na zewnątrz lub w domu, wyprodukowane w Polsce z materiałów najwyższej jakości przez firmę Adanex. Klapki są niezwykle wygodne, lekkie i trwałe.

Klapki w całości wykonane są z nubuku w kolorze granatowym. Nubuk jest tkaniną miękką, delikatną dla naszych stóp i przyjemną w użytkowaniu.

Cholewka jest ażurowa, przewiewna, idealna na lato.

Podeszwę tworzy czarny materiał PU, twardy i odporny na ścieranie, w związku z czym klapki można bez obaw użytkować na zewnątrz. Materiał PU jest odpowiednio elastyczny, zgina się w śródstopiu i ma właściwości antypoślizgowe.

Klapki Adanex odznaczają się wyjątkowo dobrymi walorami użytkowymi m. in.:

- amortyzują wstrząsy - specjalna mikrokomórkowa struktura podeszwy PU tłumi wstrząsy i redukuje ich negatywne oddziaływanie na stawy;

- są dopasowane do anatomicznego kształtu stopy - odpowiednie wyprofilowanie zgodne z naturalnym układem stopy zapewnia komfortowe użytkowanie, stabilne chodzenie i prawidłowe przenoszenie ciężaru ciała;

- są lekkie - nie obciążają nóg i stawów;

- są elastyczne - odpowiednio elastyczna podeszwa pozwala na wyginanie się obuwia zgodnie z pracą stóp;

- gwarantują właściwy mikroklimat - wysokiej jakości materiały gwarantują wygodne użytkowanie i przyjemny dotyk dla stóp, wyściółki mają dobre właściwości higieniczne, przepuszczają wodę, pozwalają stopie oddychać, dopasowują się do kształtu stopy.

***

Pantofle oznaczone są znakiem "BIO" - charakteryzują się wysokim komfortem użytkowania, lekkością i sprężystością. Zagłębienie na powierzchni pod piętą stabilizuje stopę i zabezpiecza przed ruchami na boki, które mogą prowadzić do skręcenia stawu skokowego. Specjalny wałek pod palcami zapobiega przesuwaniu się stopy do przodu i uderzaniu palców o czubek buta. Większa powierzchnia obwodu w przedniej części oraz konstrukcja uwzględniającą szczególnie wrażliwe miejsca stopy pozwala na dopasowanie tego obuwia osobom z problemami stóp.

***

Obuwie posiada certyfikat “Obuwie dla Stóp Wrażliwych” przyznany przez COTM - Centralny Ośrodek Techniki Medycznej w Warszawie.

***

*Maksymalna długość wkładki na całej powierzchni pod stopą.

Dodaj opinię o produkcie