Menu
Obniżka! Klapki sanitarne profilaktyczne regulowane korek Bio kryte Adanex

4.00 (1 Ocen)

Klapki sanitarne profilaktyczne regulowane korek Bio kryte 4810 Adanex

  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41

37,00 zł

45,00 zł

-8,00 zł

Dostępność: 1 Wysyłka w ciągu 24 godzin

Klapki profilaktyczne zdrowotne regulowane z wyściółką z naturalnego korka, białe.

Adanex (PL)

Nowy

Syntetyczne, skóropodobne

Syntetyczne, skóropodobne

Korek naturalny

Poliuretan (PU)

4,5 cm

2 cm

par

Więcej informacji

Rozmiar Długość wkładki* [cm]
36 23
37 23,8
38 24,5
39 25,3
40 25,8
41 26,5

Klapki profilaktyczne wyprodukowane w Polsce z materiałów najwyższej jakości przez firmę Adanex. Obuwie zdrowotne jest odpowiednie do codziennego użytkowania w domu i w pracy. 

Cholewka wykonana jest z syntetycznego materiału skóropodobnego w kolorze białym. Posiada drobne otworki w celu lepszej przepuszczalności powietrza. Klapki mają możliwość regulacji tęgości, dzięki będą czemu odpowiednie zarówno dla osób o szczupłych jak i tęższych stopach. 

Warstwa pod stopą wyścielona jest wkładką z naturalnego korka, który bardzo dobrze pochłania wilgoć, sprawiając, że nasze stopy czują się świeżo i estetycznie. Klapki są bardzo dobrze wyprofilowane, w związku z czym stopy nie męczą się w trakcie ich długiego użytkowania.

Podeszwa wykonana jest z białego materiału PU, który jest twardy i odporny na ścieranie, możliwy do użytkowania na zewnątrz. Materiał PU jest odpowiednio elastyczny, zgina się w śródstopiu i ma właściwości antypoślizgowe.

Klapki Adanex odznaczają się wyjątkowo dobrymi walorami użytkowymi m. in.:

- amortyzują wstrząsy - specjalna mikrokomórkowa struktura podeszwy PU tłumi wstrząsy i redukuje ich negatywne oddziaływanie na stawy;

- są dopasowane do anatomicznego kształtu stopy - odpowiednie wyprofilowanie zgodne z naturalnym układem stopy zapewnia komfortowe użytkowanie, stabilne chodzenie i prawidłowe przenoszenie ciężaru ciała;

- są lekkie - nie obciążają nóg i stawów;

- są elastyczne - odpowiednio elastyczna podeszwa pozwala na wyginanie się obuwia zgodnie z pracą stóp;

- gwarantują właściwy mikroklimat - wysokiej jakości materiały gwarantują wygodne użytkowanie i przyjemny dotyk dla stóp, wyściółki mają dobre właściwości higieniczne, przepuszczają wodę, pozwalają stopie oddychać, dopasowują się do kształtu stopy.

***

Pantofle oznaczone są znakiem "BIO" - charakteryzują się wysokim komfortem użytkowania, lekkością i sprężystością. Zagłębienie na powierzchni pod piętą stabilizuje stopę i zabezpiecza przed ruchami na boki, które mogą prowadzić do skręcenia stawu skokowego. Specjalny wałek pod palcami zapobiega przesuwaniu się stopy do przodu i uderzaniu palców o czubek buta. Większa powierzchnia obwodu w przedniej części oraz konstrukcja uwzględniającą szczególnie wrażliwe miejsca stopy pozwala na dopasowanie tego obuwia osobom z problemami stóp.

***

Obuwie posiada certyfikat “Obuwie dla Stóp Wrażliwych” przyznany przez COTM - Centralny Ośrodek Techniki Medycznej w Warszawie.

***

*Maksymalna długość wkładki na całej powierzchni pod stopą.

Dodaj opinię o produkcie

Opinie produktu

Maria W. 12-08-2016

Kupione przeze mnie kryte sanitarne klapki Adanex są bardzo wygodne i dobrze się "noszą". Wyglądają też nieźle, ale wykonanie mogłoby być ciut dokładniejsze. Jednak biorąc pod uwagę niską cenę nie można mieć zastrzeżeń.