Menu

Mufka wełniana 100% merynos ze sznurkiem ocieplacz rąk brązowy

52,00 zł

Dostępnosć: Tego rozmiaru (produktu) brak w magazynie

Mufka wełniana merynos ocieplacz na ręce ze sznurkiem.

MG_mufka_100_551/5

itWool (PL)

5905191100230

Nowy

100% wełna

Więcej informacji

Mufka wełniana wykonana z dwóch warstw najwyższej jakości puszystej wełny owiec merynos o gramaturze 450 g/m2.

Zaopatrzona jest w sznurek, dzięki czemu można ją zaczepić na szyi.

Ocieplacz wełniany to bardzo dobre rozwiązanie dla zmarzniętych rąk. Wełna naturalnie ogrzewa ręce i ma szerokie walory rehabilitujące.

  • Długość: ok 30 cm,
  • Obwód mierzony z zewnątrz: około 34-36 cm,
  • Długość sznurka: około 97 cm.
  • Kolor: brązowy.
  • Mufka posiada oznaczenie znakiem Woolmark.
  • Skład: 100% wełna.
  • Nie należy stosować u osób uczulonych na wełnę owczą.

Produkt wyróżnia się bardzo wysoką jakością i posiada m. in. Certyfikat WOOLMARK.

Wyprodukowano w Polsce przez firmę Magma pod marką itWool.

Wełna naturalna z owiec merynos posiada wiele pozytywnych właściwości zdrowotnych. Wywołuje ogrzewanie skóry i utrzymuje stałą temperaturę, nie dopuszcza do przegrzania, pochłania wilgoć dzięki czemu ciało się nie poci.

W kontakcie ze skórą pobudza zakończenia nerwowe i poprawia krążenie krwi. Delikatny ciepły masaż stymuluje cały układ nerwowy, działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Nie powoduje nieprzyjemnych otarć, podrażnień.

Naturalne włókno stymuluje jony ujemne, które wzmacniają nasz układ odpornościowy i pozytywnie wpływają na samopoczucie.

Wyroby wełniane zalecane są w szczególności w trakcie zmagania się z reumatyzmem, w różnych dolegliwościach pourazowych i w okresie rehabilitacji.

Pranie: wełniane rzeczy najlepiej prać ręcznie, w ostateczności w pralce o odpowiednim programie dla wełny w temperaturze 30 stopni Celsjusza. Zaleca się użycie specjalnego płynu do prania wełny z dodatkiem lanoliny lub delikatnego mydła o ph poniżej 7. Nie wolno nadmiernie ugniatać i rozciągać, ponieważ odzież może się odkształcić. Po wyczyszczeniu należy dobrze wypłukać w wodzie o tej samej temperaturze, w ostatnim płukaniu ręcznym dodać trochę octu. Następnie delikatnie wycisnąć wodę, nie wykręcać, suszyć w pozycji poziomej na ręczniku lub siatce, aby się nie zdeformowało, w miejscu przewiewnym i nienasłonecznionym.

Dodaj opinię o produkcie