Menu

Sandały z gumą na sprzączkę BIO Adanex 14015 brąz

  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42

44,00 zł

Dostępnosć: Tego rozmiaru (produktu) brak w magazynie

Komfortowe sandały z gumką Bio na małym koturnie marki Adanex.

Adanex

5906158940159

Nowy

Bio

Len

Drelich (tkanina bawełniana)

Drelich (tkanina bawełniana)

Poliuretan (PU)

3,5 cm

1,5 cm

Więcej informacji

Rozmiar Długość wkładki* [cm]
36 23
37 23,5
38 24,3
39 25
40 25,5
41 26
42 26,5

Sandały damskie do użytku wyjściowego lub domowego wyprodukowane w Polsce z wysokogatunkowych materiałów przez firmę Adanex.

Sandały wyścielone są bawełnianą tkaniny tzw. drelich w kolorze beżowym, z kolei warstwę zewnętrzną tworzy len. Buty posiadają regulowany pasek zapinany na sprzączkę w okolicach kostki, który pozwala stabilnie utrzymać buty na nodze. W śródstopiu wszyta jest gruba brązowa guma.

Sandały luźno leżą na stopie o normalnej tęgości, ponadto guma powinna się dopasować do nieco szerszej stopy, a regulowany pasek umożliwi zapięcie według własnych potrzeb.

Sandały są dobrze wyprofilowane zgodnie z anatomiczną budową stopy, w tym także posiadają niewielkie wybrzuszenie pod palcami, aby stopa nie uciekała do przodu.

Podeszwa wykonana jest z beżowego materiału PU, ładnie i elegancko odlana. Podeszwa jest twarda i odporna na ścieranie, w związku z czym można je użytkować również na zewnątrz. Materiał PU jest odpowiednio elastyczny, zgina się w śródstopiu i ma właściwości antypoślizgowe.

Obuwie Adanex odznacza się wyjątkowo dobrymi walorami użytkowymi m. in.:

- amortyzują wstrząsy - specjalna mikrokomórkowa struktura podeszwy PU tłumi wstrząsy i redukuje ich negatywne oddziaływanie na stawy;

- są dopasowane do anatomicznego kształtu stopy - odpowiednie wyprofilowanie zgodne z naturalnym układem stopy zapewnia komfortowe użytkowanie, stabilne chodzenie i prawidłowe przenoszenie ciężaru ciała;

- są lekkie - nie obciążają nóg i stawów;

- są elastyczne - odpowiednio elastyczna podeszwa pozwala na wyginanie się obuwia zgodnie z pracą stóp;

- gwarantują właściwy mikroklimat - wysokiej jakości materiały gwarantują wygodne użytkowanie i przyjemny dotyk dla stóp, wyściółki mają dobre właściwości higieniczne, przepuszczają wodę, pozwalają stopie oddychać, dopasowują się do kształtu stopy.

***

Pantofle oznaczone są znakiem "BIO" - charakteryzują się wysokim komfortem użytkowania, lekkością i sprężystością. Zagłębienie na powierzchni pod piętą stabilizuje stopę i zabezpiecza przed ruchami na boki, które mogą prowadzić do skręcenia stawu skokowego. Specjalny wałek pod palcami zapobiega przesuwaniu się stopy do przodu i uderzaniu palców o czubek buta. Większa powierzchnia obwodu w przedniej części oraz konstrukcja uwzględniającą szczególnie wrażliwe miejsca stopy pozwala na dopasowanie tego obuwia osobom z problemami stóp.

***

Obuwie posiada certyfikat “Obuwie dla Stóp Wrażliwych” przyznany przez COTM - Centralny Ośrodek Techniki Medycznej w Warszawie.

***

*Maksymalna długość wkładki na całej powierzchni pod stopą.

Dodaj opinię o produkcie