Menu

Pantofle BIO Adanex 23917 kapcie kryte szare

  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46

35,00 zł

Dostępnosć: 9 Wysyłka w ciągu 24 godzin

Komfortowe pantofle męskie Bio z krytymi palcami marki Adanex.

Adanex

5906158239178

Nowy

Per Pedes

Drelich (tkanina bawełniana)

Drelich (tkanina bawełniana)

Drelich (tkanina bawełniana)

Poliuretan (PU)

3 cm

1 cm

Więcej informacji

Rozmiar Długość wkładki [cm]
40 26,5
41 27,3
42 27,8
43 28,5
44 29
45 29,8
46 30,5

Komfortowe pantofle domowe wyprodukowane w Polsce z materiałów najwyższej jakości przez firmę Adanex. Kapcie są nadzwyczaj wygodne, trwałe i praktyczne.

Pantofle w całości wykonane są z bawełnianej tkaniny drelich, z zewnątrz w kolorze szarym, natomiast wnętrze jest w kolorze czarnym.

Podeszwa wykonana jest z czarnego materiału PU, który jest twardy i odporny na ścieranie, w związku z czym można je użytkować również na zewnątrz. Materiał PU jest odpowiednio elastyczny, zgina się w śródstopiu i ma właściwości antypoślizgowe.

Pantofle Adanex odznaczają się wyjątkowo dobrymi walorami użytkowymi m. in.:

- amortyzują wstrząsy - specjalna mikrokomórkowa struktura podeszwy PU tłumi wstrząsy i redukuje ich negatywne oddziaływanie na stawy;

- są dopasowane do anatomicznego kształtu stopy - odpowiednie wyprofilowanie zgodne z naturalnym układem stopy zapewnia komfortowe użytkowanie, stabilne chodzenie i prawidłowe przenoszenie ciężaru ciała;

- są lekkie - nie obciążają nóg i stawów;

- są elastyczne - odpowiednio elastyczna podeszwa pozwala na wyginanie się obuwia zgodnie z pracą stóp;

- gwarantują właściwy mikroklimat - wysokiej jakości materiały gwarantują wygodne użytkowanie i przyjemny dotyk dla stóp, wyściółki mają dobre właściwości higieniczne, przepuszczają wodę, pozwalają stopie oddychać, dopasowują się do kształtu stopy.

***

Pantofle oznaczone są znakiem "BIO" - charakteryzują się wysokim komfortem użytkowania, lekkością i sprężystością. Zagłębienie na powierzchni pod piętą stabilizuje stopę i zabezpiecza przed ruchami na boki, które mogą prowadzić do skręcenia stawu skokowego. Specjalny wałek pod palcami zapobiega przesuwaniu się stopy do przodu i uderzaniu palców o czubek buta. Większa powierzchnia obwodu w przedniej części oraz konstrukcja uwzględniającą szczególnie wrażliwe miejsca stopu pozwala na dopasowanie tego obuwia osobom z problemami stóp.

***

Obuwie posiada certyfikat “Obuwie dla Stóp Wrażliwych” przyznany przez COTM - Centralny Ośrodek Techniki Medycznej w Warszawie.

Dodaj opinię o produkcie