Menu

5.00 (1 Ocen)

Pantofle góralskie skórzane rzemyki szyte ręcznie z podeszwą skórzaną

  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44

39,00 zł

Dostępność: Tego rozmiaru (produktu) brak w magazynie

Ekskluzywne pantofle góralskie szyte ręcznie, obszywane skórzanym rzemykiem. Podeszwa wykonana jest z naturalnej skóry.

Wr (PL)

Nowy

Skóra naturalna

Skóra naturalna

Skóra naturalna

Skóra naturalna

1,5 cm

Brak, ilość ograniczona

par

Więcej informacji

Rozmiar Długość wkładki* [cm]
40 25,8
41 26,5
42 27,5
43 28,3
44 29

Ekskluzywne góralskie pantofle o bardzo solidnym wykonaniu i precyzyjnym wykończeniu. Ręczna produkcja przejawia się indywidualnym podejściem do tworzonego dzieła i dbaniem o najdrobniejsze szczegóły.

Pantofle w całości wykonane są z wysokiej jakości grubej naturalnej skóry świnkowej. Kapcie obszyte są skórzanym rzemieniem w kolorze ciemnego brązu, co nadwyraz elegancko kontrastuje z naturalnym odcieniem skóry. Cholewka posiada otwory, dzięki czemu stopa ma lepszy dopływ powietrza.

Podeszwa pokryta jest skórą świnkową, wobec czego nie rysuje podłogi. 

Elementem w szczególności wyróżniającym powyższy model jest klin pod piętą umieszczony pomiędzy warstwami skóry. Wykonany jest on ze specjalnej gumy (a nie drewna), która dzięki swoim właściwościom plastycznym nie powoduje otarć w wewnętrznej części obcasa, a co za tym idzie, nie tworzą się dziury. Dodatkowym walorem takiej wkładki jest amortyzacja stopy w trakcie użytkowania.

Pantofle dobrze układają się na stopie, będą służyły przez długi czas.

Uwaga: Kolor oraz faktura skóry może się nieznacznie różnić, co wynika z naturalnych właściwości skóry, ale nie umniejsza jej jakości, ani prezencji.

*Długość wkładki mierzona jest po szwy, dodatkowo można uwzględnić rąbek 0,5 cm.

Dodaj opinię o produkcie

Opinie produktu

Katarzyna K. 04-10-2016

Jak do tej pory wiele już zakupiłam pantofli skórzanych, takich, które to okazały się być nie skórzane. Ten Producent przywrócił mi wiarę, iż mogę jeszcze w Polsce odnaleźć wyroby w całości prawdziwie skórzane, dobrze wykonane oraz najwyższej jakości. A muszę powiedzieć, iż długo szukałam, gdyż inni producenci zazwyczaj mówili mi, że nie ma już u nas pantofli całych skórzanych, że się takich nie kupi. A jednak udało mi się. GÓRALKA, to sklep naprawdę godny polecenia. Co prawda wyroby są trochę droższe niż owe podróby, to jednak gotowa jestem zapłacić wiele więcej aby zadowolenie towarzyszyło mi podczas użytkowania. Polecam wszystkim gorąco. Sama również będę dokonywała tam kolejnych zakupów.