Pantofle męskie młodzieżowe małe rozmiary 24181 Adanex

  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41

36,00 zł

Dostępnosć: 10 Wysyłka w ciągu 24 godzin

1% ceny netto tego produktu (~ 0.29 PLN) przeznaczymy na cele charytatywne. Zobacz szczegóły.

Bambosze ocieplane Bio marki Adanex.

Adanex

5906158241812

Nowy

Fussbett

Welur (tkanina)

Frotte (tkanina bawełniana)

Frotte (tkanina bawełniana)

Poliuretan (PU)

3 cm

1,3 cm

Więcej informacji

Rozmiar Długość wkładki* [cm]
35 22,8
36 23,3
37 24
38 24,8
39 25,5
40 26
41 26,5

Komfortowe pantofle domowe wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości przez Polską firmę Adanex. Kapcie są nadzwyczaj wygodne, trwałe i praktyczne.

Wnętrze wyścielone jest bawełnianą tkaniną frotte w kolorze granatowym. Zewnętrzną warstwę tworzy welur ze wzorem z literami.

Podeszwa wykonana jest z twardego i odpornego na ścieranie materiału PU, w związku z czym obuwie można użytkować zarówno w domu jak i na zewnątrz. Materiał PU jest odpowiednio elastyczny, zgina się w śródstopiu i ma właściwości antypoślizgowe.

Pantofle Adanex odznaczają się wyjątkowo dobrymi walorami użytkowymi m. in.:

- amortyzują wstrząsy - specjalna mikrokomórkowa struktura podeszwy PU tłumi wstrząsy i redukuje ich negatywne oddziaływanie na stawy;

- są dopasowane do anatomicznego kształtu stopy - odpowiednie wyprofilowanie zgodne z naturalnym układem stopy zapewnia komfortowe użytkowanie, stabilne chodzenie i prawidłowe przenoszenie ciężaru ciała;

- są lekkie - nie obciążają nóg i stawów;

- są elastyczne - odpowiednio elastyczna podeszwa pozwala na wyginanie się obuwia zgodnie z pracą stóp;

- gwarantują właściwy mikroklimat - wysokiej jakości materiały gwarantują wygodne użytkowanie i przyjemny dotyk dla stóp, wyściółki mają dobre właściwości higieniczne, przepuszczają wodę, pozwalają stopie oddychać, dopasowują się do kształtu stopy.

***

Pantofle oznaczone są znakiem "BIO" - charakteryzują się wysokim komfortem użytkowania, lekkością i sprężystością. Zagłębienie na powierzchni pod piętą stabilizuje stopę i zabezpiecza przed ruchami na boki, które mogą prowadzić do skręcenia stawu skokowego. Specjalny wałek pod palcami zapobiega przesuwaniu się stopy do przodu i uderzaniu palców o czubek buta. Większa powierzchnia obwodu w przedniej części oraz konstrukcja uwzględniającą szczególnie wrażliwe miejsca stopy pozwala na dopasowanie tego obuwia osobom z problemami stóp.

***

Obuwie posiada certyfikat “Obuwie dla Stóp Wrażliwych” przyznany przez COTM - Centralny Ośrodek Techniki Medycznej w Warszawie.

*Maksymalna długość wkładki na całej powierzchni pod stopą.

Dodaj opinię o produkcie