Menu

4.67 (3 Ocen)

Laczki filcowe damskie kapcie z filcu na gumie czerwone

  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41

16,50 zł

Dostępnosć: 15 Wysyłka w ciągu 24 godzin

Pantofle domowe wsuwane z filcu z podeszwą antypoślizgową.

DR (PL)

Nowy

Filc

Filc

Filc

Styrogum

35-41

Cały rok

par

Więcej informacji

RozmiarDługość wkładki* [cm]
3523,8
3624,3
3724,8
3825,3
3926
4026,8
4127,3

Filc jest materiałem wynalezionym dawno przed naszą erą, wytwarzanym poprzez spilśnianie naturalnej wełny bez dodatku środków chemicznych, wykorzystując przy tym jej naturalne cechy. Filc ma wiele właściwości i szerokie zastosowanie w przemyśle.

Pantofle filcowe są zdrowe dla stopy, nie powodują uczuleń, zapobiegają powstawaniu odparzeń. Filc naturalny pobudza krążenie oraz przepuszcza powietrze, umożliwiając stopie oddychanie. Cechuje go wysoka chłonność zarówno płynów, jak i pyłów.

Pantofle wykonane są ręcznie w południowej części Polski. Zdobi je niepowtarzalny haft również wykonany ręcznie.

Kapcie mają grubą kilkuwarstwową podeszwę zakończoną antypoślizgowym styrogumem. Wszystkie warstwy są zszyte ze sobą i bardzo mocno do siebie przylegają, dzięki czemu będą trwałe i użyteczne przez długi czas.

Kapcie filcowe są ciepłe i lekkie, przyjemne w codziennym użytkowaniu dla osób, które lubią płaskie obuwie.

UWAGA: odcień filcu może być czarny lub ciemny grafitowy, a kolor haftu i lamówka w różnych odcieniach odcieniach czerwonego i bordowego. Kolor gumy może być biały, jasno brązowy lub ciemno brązowy. Jeśli zależy Państwu na konkretnym kolorze to proszę o kontakt przed złożeniem zamówienia.

Inne kolory dostępne są w osobnym produkcie.

*Długość mierzona po szwy, dodatkowo można uwzględnić około 0,5 cm lamówki.

Dodaj opinię o produkcie

Opinie produktu

Elżbieta D. 29-10-2015

Kupiłam u was już 6 par laczków i ze wszystkich jestem zadowolona. Poniważ dużo chodzę po mieszkaniu to jedne już mi się podarły, ale nie rozleciały się, nie odkleiła się podeszwa jak to często bywa, tylko zrobiła się dziura w filcu. Mogę więc z całą odpowiedzialnością polecić wasze wyroby.

Danuta 02-07-2015

Od lat kupuję "40" damski rozmiar waszych kapci laczki filcowe na gumie, laczki w kratę na gumie lub szyte z frote. Tragiczne jest to że nigdy nie posiadacie wystarczającej ilości egzemplarzy. Obecnie potrzebuję dziesięć par laczków po 15 zł.Proszę o 10 par laczków filcowych na gumie po 15 zł lub każdych innych filcowych, w kratę czy z frote na GUMIE w rozmiarze "40" i skontaktowanie się ze mną.

Alicja S. 20-01-2014

zamówiony towar doszedł szybko, był właśnie taki, jak zamówiony, dobrze zapakowany