Menu

Kamizelka wełniana merynos dla dzieci niebieska

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL

35,00 zł

Dostępnosć: 1 Wysyłka w ciągu 24 godzin

Kamizelka wełniana niebieska zapinana na kołeczki.

Ln

Nowy

Okres jesienny i zimowy

60% wełna, 40% poliester

szt

Więcej informacji

Rozmiar* Szerokość Wysokość
XS 31 31
S 35 35
M 37 40
L 42 50
XL 47 59

*Przybliżone wymiary w centymetrach mierzone na płasko z zewnątrz.

Kamizelka wykonana w najwyższej jakości dzianiny wełnianej, która nie powoduje nieprzyjemnych otarć, podrażnień. Naturalna wełna wywołuje ogrzewanie skóry i utrzymuje stałą temperaturę, pochłania wilgoć dzięki czemu ciało się nie poci.

Kamizelka zapinana jest na kołeczki, jest ciepła lekka. Wykonana jest w pięknym niebieskim kolorze, odpowiednim zarówno dla chłopczyków jak i dziewczynek.

Kamizelka ma w składzie 60% wełna oraz 40 % poliestru. Dodatek poliestru sprawia, że kamizelka jest trwalsza i łatwiejsza w utrzymaniu, lepiej zachowuje się w praniu i w użytkowaniu.

Pranie: wełniane rzeczy należy prać ręcznie lub w pralce o odpowiednim programie dla wełny w temperaturze 30 stopni Celsjusza. Zaleca się używania specjalnego płynu do prania wełny z dodatkiem lanoliny lub delikatnego mydła o ph poniżej 7. Nie wolno nadmiernie ugniatać i rozciągać, ponieważ odzież może się odkształcić. Po wyczyszczeniu należy dobrze wypłukać w wodzie o tej samej temperaturze, w ostatnim płukaniu ręcznym dodać trochę octu. Następnie delikatnie wycisnąć wodę, nie wykręcać, suszyć w pozycji poziomej na ręczniku lub siatce, aby się nie zdeformowało, w miejscu przewiewnym i nienasłonecznionym.

Dodaj opinię o produkcie