Menu

Prześcieradło wełniane podkład 100% merynos 200x220 kremowe

175,00 zł

Dostępnosć: 4 Wysyłka w ciągu 24 godzin

Prześcieradło wełniane 100% merynos 200x220.

MG_podkład_200x220_560_100/1

Magma

Nowy

100% wełna

220 x 200 cm

Więcej informacji

Prześcieradło wełniane wykonane jednostronnie z najwyższej jakości naturalnej wełny owiec merynos o gramaturze przynajmniej 450 g/m2. Od strony wewnętrznej występuje dzianina wełniana zapobiegająca zsuwaniu się prześcieradła z łóżka.

Może służyć również jako podkład do ćwiczeń.

Posiada oznaczenie znakiem Woolmark.

Skład: 100% wełna.

Wymiary: 200 x 220 cm.

Kolor: kremowy.

Zapakowane w etui zapinane na zamek, idealne na prezent.

Wyroby firmy Magma wyróżniają się bardzo wysoką jakością i zdobyły m. in. Certyfikat WOOLMARK nr 0030000036. Posiadają statut wyrobów rehabilitacyjnych z 8% stawką VAT.

Wełna naturalna z owiec merynos posiada wiele pozytywnych właściwości zdrowotnych. Wywołuje ogrzewanie skóry i utrzymuje stałą temperaturę, nie dopuszcza do przegrzania, pochłania wilgoć dzięki czemu ciało się nie poci.

W kontakcie ze skórą pobudza zakończenia nerwowe i poprawia krążenie krwi. Delikatny ciepły masaż stymuluje cały układ nerwowy, działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Nie powoduje nieprzyjemnych otarć, podrażnień.

Naturalne włókno stymuluje jony ujemne, które wzmacniają nasz układ odpornościowy i pozytywnie wpływają na samopoczucie.

Wyroby wełniane zalecane są w szczególności w trakcie zmagania się z reumatyzmem, w różnych dolegliwościach pourazowych i w okresie rehabilitacji.

Pranie: wełniane rzeczy należy prać ręcznie, w ostateczności w pralce o odpowiednim programie dla wełny w temperaturze 30 stopni Celsjusza. Zaleca się używania specjalnego płynu do prania wełny z dodatkiem lanoliny lub delikatnego mydła o ph poniżej 7. Nie wolno nadmiernie ugniatać i rozciągać, ponieważ odzież może się odkształcić. Po wyczyszczeniu należy dobrze wypłukać w wodzie o tej samej temperaturze, w ostatnim płukaniu ręcznym dodać trochę octu. Następnie delikatnie wycisnąć wodę, nie wykręcać, suszyć w pozycji poziomej na ręczniku lub siatce, aby się nie zdeformowało, w miejscu przewiewnym i nienasłonecznionym.

Dodaj opinię o produkcie