Menu

Skarpety wełniane z wełny owczej damskie z szopem

20,00 zł

Dostępnosć: 29 Wysyłka w ciągu 24 godzin

Skarpetki z naturalnej wełny owczej.

Oct_skarpet_d_2

Oct

Nowy

Więcej informacji

Skarpety wełniane wykonane z naturalnej wełny owczej.

Skarpety są bardzo ciepłe i grube, idealne dla osób, którym marzną stopy.

Wełna naturalna posiada wiele pozytywnych właściwości zdrowotnych. Wywołuje ogrzewanie skóry i utrzymuje stałą temperaturę, nie dopuszcza do przegrzania, pochłania wilgoć dzięki czemu ciało się nie poci.

W kontakcie ze skórą pobudza zakończenia nerwowe i poprawia krążenie krwi, dlatego zaleca się nosić je bezpośrednio na gołej stopie. Delikatny ciepły masaż stymuluje cały układ nerwowy, działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo.

Nie należy stosować u osób uczulonych na wełnę owczą.

Rozmiar: uniwersalny 36-40 damski.

Kolory dominujące: ecru, brąz, szary.

Pranie: wełniane rzeczy należy prać ręcznie (w ostateczności w pralce o odpowiednim programie dla wełny bez wirowania) w temperaturze do 30 stopni Celsjusza. Zaleca się używanie specjalnego płynu do prania wełny z dodatkiem lanoliny lub delikatnego mydła o ph poniżej 7. Nie wolno nadmiernie ugniatać i rozciągać, ponieważ odzież może się odkształcić lub uszkodzić. Po wyczyszczeniu należy dobrze wypłukać w wodzie o tej samej temperaturze. Następnie delikatnie wycisnąć wodę, nie wykręcać, suszyć w pozycji poziomej na ręczniku lub siatce, aby się nie zdeformowało, w miejscu przewiewnym i nienasłonecznionym.

Dodaj opinię o produkcie