Menu

Nałokietnik z naturalnej wełny owczej merynos 100% brąz krata

15,00 zł

Dostępnosć: 6 Wysyłka w ciągu 24 godzin

Nałokietnik wełniany z runa owczego merynos.

MG_nałokietnik_100_550/1

Magma

5907222642573

Nowy

100% wełna

Więcej informacji

Najwyższej jakości wyroby rehabilitacyjne kolan wykonane z naturalnej wełny owiec merynos.

Nałokietnik polecany jest osobom borykającym się z bólem stawów zarówno reumatycznym jak i pourazowym. Dzięki swojej budowie delikatnie masuje i rozgrzewa łokcie, pobudza zakończenia nerwowe i łagodzi ból.

Nałokietnik zaopatrzony jest w rzepy, dzięki czemu można go wygodnie zapiąć według potrzeb.

Wymiary 37 x 15 cm.

Sprzedawane są po 1 szt.

Skład: 100% wełna.

Wzór w kratę może być różnie rozmieszczony.

Nie należy stosować u osób uczulonych na wełnę owczą.

Wyroby firmy Magma wyróżniają się bardzo wysoką jakością i zdobyły m. in. Certyfikat WOOLMARK nr 0030000036. Posiadają statut wyrobów rehabilitacyjnych z 8% stawką VAT.

Wełna naturalna z owiec merynos posiada wiele pozytywnych właściwości zdrowotnych. Wywołuje ogrzewanie skóry i utrzymuje stałą temperaturę, nie dopuszcza do przegrzania, pochłania wilgoć dzięki czemu ciało się nie poci.

W kontakcie ze skórą pobudza zakończenia nerwowe i poprawia krążenie krwi. Delikatny ciepły masaż stymuluje cały układ nerwowy, działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Nie powoduje nieprzyjemnych otarć, podrażnień.

Naturalne włókno stymuluje jony ujemne, które wzmacniają nasz układ odpornościowy i pozytywnie wpływają na samopoczucie.

Wyroby wełniane zalecane są w szczególności w trakcie zmagania się z reumatyzmem, w różnych dolegliwościach pourazowych i w okresie rehabilitacji.

Dodaj opinię o produkcie