Menu

Nałokietnik z naturalnej wełny owczej merynos 100% kremowy

16,00 zł

Dostępnosć: 9 Wysyłka w ciągu 24 godzin

Nałokietnik wełniany z runa owczego merynos.

MG_nałokietnik_100_550/2

Magma

5905191100025

Nowy

100% wełna

Więcej informacji

Nałokietnik wełniany to pas ogrzewający łokcie, produkt rehabilitacyjny łokci, stawów i mięśni wykonany z najlepszego gatunku wełny owiec merynos.

Nałokietnik zaopatrzony jest w rzepy, dzięki czemu można go wygodnie zapiąć według potrzeb.

Pas wełniany ogrzewający polecany jest osobom borykającym się z bólem stawów zarówno reumatycznym jak i pourazowym. Wełna dzięki swojej budowie delikatnie masuje i rozgrzewa kolana, pobudza zakończenia nerwowe i łagodzi ból.

  • Wymiary 37 x 15 cm.
  • Sprzedawane są po 1 szt.
  • Skład: 100% wełna.
  • Kolor: kremowy / ecrue.
  • Nie należy stosować u osób uczulonych na wełnę owczą.

Produkt wyróżnia się bardzo wysoką jakością i posiada m. in. Certyfikat WOOLMARK oraz statut wyrobów rehabilitacyjnych z 8% stawką VAT.

Wyprodukowano w Polsce przez firmę Magma pod marką itWool.

Wełna naturalna z owiec merynos posiada wiele pozytywnych właściwości zdrowotnych. Wywołuje ogrzewanie skóry i utrzymuje stałą temperaturę, nie dopuszcza do przegrzania, pochłania wilgoć dzięki czemu ciało się nie poci.

W kontakcie ze skórą pobudza zakończenia nerwowe i poprawia krążenie krwi. Delikatny ciepły masaż stymuluje cały układ nerwowy, działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Nie powoduje nieprzyjemnych otarć, podrażnień.

Naturalne włókno stymuluje jony ujemne, które wzmacniają nasz układ odpornościowy i pozytywnie wpływają na samopoczucie.

Wyroby wełniane zalecane są w szczególności w trakcie zmagania się z reumatyzmem, w różnych dolegliwościach pourazowych i w okresie rehabilitacji.

Dodaj opinię o produkcie