Menu
Wyprzedaż! Kość poduszka wełniana pod głowę podpora karku i szyi szara róża

Kość poduszka wełniana pod głowę podpora karku i szyi szara róża

18,00 zł

22,00 zł

-4,00 zł

Dostępność: 1 Wysyłka w ciągu 24 godzin

Kość poduszka wełniana pod głowę z naturalnej wełny merynos.

LN_kość_178/47

Ln

Nowy

Cały rok

Wełna naturalna

szt

Więcej informacji

Licencjonowane wyroby rehabilitacyjne wykonane z najwyższej jakości naturalnej wełny owczej merynos.

Kość wełniana może służyć jako podgłówek, podpora karku i szyi. Poduszka jest solidnie uszyta z runa owczego i mocno wypchana skrawkami wełny, dzięki czemu efektywnie odpręża mięśnie karku i szyi, pomaga w dolegliwościach z kręgosłupem. Zaopatrzona jest w zamek, dzięki czemu można wyciągać wnętrze.

Długość ok. 40 cm, długość boku trójkąta ok. 18 cm, wysokość trójkąta ok. 15 cm. Wymiary mogą się nieznacznie różnić w zależności od  ułożenia wkładu.

Kość jest w kolorze kremowym ze wzorem z szarą różą.

Naturalna wełna jest zdrowa dla skóry, nie podrażnia, nie wywołuje alergii, powoduje naturalne ogrzewanie, izoluje ciepło, ale też reguluje temperaturę nie dopuszczając do przegrzania. W kontakcie ze skórą pobudza zakończenia nerwowe i poprawia krążenie krwi. Naturalne włókno stymuluje jony ujemne, które wzmacniają nasz układ odpornościowy i pozytywnie wpływają na samopoczucie. Wyroby wełniane zalecane są w dolegliwościach reumatycznych, łagodzą ból i inne uciążliwe objawy. Wełna pochłania wilgoć, ale jej budowa włosa uodparnia ją na wchłanianie zapachów.

Dodaj opinię o produkcie