Menu

Poduszka wełniana rogal 100% merynos kremowy

26,00 zł

Dostępnosć: 2 Wysyłka w ciągu 24 godzin

Poduszka wełniana rogal 100% merynos.

MG_rogal_555_100/1

Magma

5907222642740

Nowy

100% wełna

35 x 40 cm

Więcej informacji

Rogal to poduszka wełniana wykonana z najwyższej jakości naturalnej wełny czystych australijskich owiec merynos o gramaturze przynajmniej 450 g/m2.

Poduszka idealnie sprawdzi się w czasie dłuższych podróży.

Rogal służy za podporę karku i szyi w szczególności dla osób z problemami kręgosłupa. Zmniejsza napięcie mięśni szyjnych, stabilizuje kark i przynosi ulgę. Polecana jest w szczególności jako podpora w czasie siedzenia, niezależnie czy to w domu, przed telewizorem, czy w czasie podróży samochodem.

Wnętrze wypełnione jest kulkami silikonowymi, które dopasowują się do ciała zapewniając komfortowe użytkowanie przez wiele lat.

Poduszka posiada oznaczenie znakiem Woolmark.

Skład: 100% wełna.

Kolor: kremowy.

Przybliżony obwód od wewnątrz: 40 cm.

Wyroby firmy Magma wyróżniają się bardzo wysoką jakością i zdobyły m. in. Certyfikat WOOLMARK nr 0030000036. Posiadają statut wyrobów rehabilitacyjnych z 8% stawką VAT.

Wełna naturalna z owiec merynos posiada wiele pozytywnych właściwości zdrowotnych. Wywołuje ogrzewanie skóry i utrzymuje stałą temperaturę, nie dopuszcza do przegrzania, pochłania wilgoć dzięki czemu ciało się nie poci.

W kontakcie ze skórą pobudza zakończenia nerwowe i poprawia krążenie krwi. Delikatny ciepły masaż stymuluje cały układ nerwowy, działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Nie powoduje nieprzyjemnych otarć, podrażnień.

Naturalne włókno stymuluje jony ujemne, które wzmacniają nasz układ odpornościowy i pozytywnie wpływają na samopoczucie.

Wyroby wełniane zalecane są w szczególności w trakcie zmagania się z reumatyzmem, w różnych dolegliwościach pourazowych i w okresie rehabilitacji.

Pranie: wełniane rzeczy należy prać ręcznie, w ostateczności w pralce o odpowiednim programie dla wełny w temperaturze 30 stopni Celsjusza. Zaleca się używania specjalnego płynu do prania wełny z dodatkiem lanoliny lub delikatnego mydła o ph poniżej 7. Nie wolno nadmiernie ugniatać i rozciągać, ponieważ odzież może się odkształcić. Po wyczyszczeniu należy dobrze wypłukać w wodzie o tej samej temperaturze, w ostatnim płukaniu ręcznym dodać trochę octu. Następnie delikatnie wycisnąć wodę, nie wykręcać, suszyć w pozycji poziomej na ręczniku lub siatce, aby się nie zdeformowało, w miejscu przewiewnym i nienasłonecznionym.

Dodaj opinię o produkcie