Menu

Kapcie wełniane bamboszki niemowlęce 100% wełna kremowe 10 cm

19,00 zł

Dostępnosć: 9 Wysyłka w ciągu 24 godzin

Kapcie dziecięce wykonane w 100% z wełny owczej merynos.

MG_bamb_dz_500_100/3

Magma

Nowy

100% wełna

Więcej informacji

Bambosze dla dzieci wykonane w 100% z wełny owczej merynos.

Kapcie są lekkie, komfortowe i bardzo ciepłe dla małych stópek. Wełna naturalna powoduje naturalne ogrzewanie stopy.

Zapięcie, które jest w kapciach przyspiesza i ułatwia ich ubieranie.

Skład: 100% wełna.

Długość wewnątrz kapcia: 10 cm.

Nie należy stosować u dzieci uczulonych na wełnę owczą.

Wyroby firmy Magma wyróżniają się bardzo wysoką jakością i zdobyły m. in. Certyfikat WOOLMARK nr 0030000036.

Wełna naturalna z owiec merynos posiada wiele pozytywnych właściwości zdrowotnych. Wywołuje ogrzewanie skóry i utrzymuje stałą temperaturę, nie dopuszcza do przegrzania, pochłania wilgoć dzięki czemu ciało się nie poci.

W kontakcie ze skórą pobudza zakończenia nerwowe i poprawia krążenie krwi. Delikatny ciepły masaż stymuluje cały układ nerwowy, działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Nie powoduje nieprzyjemnych otarć, podrażnień.

Naturalne włókno stymuluje jony ujemne, które wzmacniają nasz układ odpornościowy i pozytywnie wpływają na samopoczucie.

Wyroby wełniane zalecane są w szczególności w trakcie zmagania się z reumatyzmem, w różnych dolegliwościach pourazowych i w okresie rehabilitacji.

Pranie: wełniane rzeczy najlepiej prać ręcznie, w ostateczności w pralce o odpowiednim programie dla wełny w temperaturze 30 stopni Celsjusza. Zaleca się użycie specjalnego płynu do prania wełny z dodatkiem lanoliny lub delikatnego mydła o ph poniżej 7. Nie wolno nadmiernie ugniatać i rozciągać, ponieważ odzież może się odkształcić. Po wyczyszczeniu należy dobrze wypłukać w wodzie o tej samej temperaturze, w ostatnim płukaniu ręcznym dodać trochę octu. Następnie delikatnie wycisnąć wodę, nie wykręcać, suszyć w pozycji poziomej na ręczniku lub siatce, aby się nie zdeformowało, w miejscu przewiewnym i nienasłonecznionym.

Dodaj opinię o produkcie