Kategorie

Kim jesteśmy?

Sklep Goralka.net to sklep internetowy mający korzenie w działalności stacjonarnej (sklepy w Głogowie, woj. dolnośląskie).
Od 2016 roku zajmujemy się tylko sprzedażą internetową z głównym magazynem w Nowym Targu, woj. małopolskie.

Zrealizowaliśmy ponad 120 tys. zamówień.

Przy wyborze asortymentu staramy się, aby jakość produktów była możliwie wysoka przy zachowaniu rozsądnych cen, w związku z czym jednym z głównych wyznaczników proponowanych przez nas produktów są opinie Klientów.

Polecamy szczególnie produkty: Adanex, Demar, Rebut oraz itWool.

Dokładamy starań, aby proces obsługi naszych klientów odbywał się na najwyższym poziomie, a przesyłki docierały w ustalonym terminie.

99% przesyłek wysyłamy w zadeklarowanym terminie.

Działamy zgodnie z obowiązującym prawem. Zwroty zamówień realizujemy w ciągu kilku dni. Reklamacje rozpatrujemy rzetelnie, zgodnie z naszą wiedzą i doświadczeniem. Wszelkie nasze pomyłki i błędy staramy się rozwiązać w sposób najmniej uciążliwy dla Klienta.

Nie przyjmujemy zamówień telefonicznie.

Zamówienia możesz dokonać za pomocą email, sklepu internetowego lub na allegro (konto Goralka-net).

Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT.

Jesteśmy płatnikiem podatku VAT. Nie wystawiamy paragonów, korzystamy ze zwolnienia od kas fiskalnych dla sprzedaży wysyłkowej w związku z czym:

Klienci indywidualni nie mają możliwości odbioru osobistego ani zakupu w naszej siedzibie, zakupów można dokonać tylko wysyłkowo.

Firmy - mogą odebrać osobiście, szczegóły w zakładce "Wysyłka/Odbiór osobisty".

Nie prowadzimy regularnej sprzedaży hurtowej, ale realizujemy zamówienia tego typu (prosimy o kontakt email w celu przygotowania oferty).

Dane rejestrowe firmy:

GAL Sp. z o.o. z siedzibą w Leśnicy (ul. Sądel 8, 34-406 Leśnica) zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XII Wydział Gospodarczy KRS, wysokość kapitału zakładowego: 50.000 PLN.

Nip: 736-172-52-60
Regon: 367647332
KRS: 0000684098
BDO: 000186521


tel. : +48 18 540 58 12 (koszt połączenia zgodny z cennikiem operatora)

e-mail: [email protected]