Menu

Bambosze filcowe szerokie na zamek 26844 Adanex

  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41

49,90 zł

Dostępnosć: 10 Wysyłka w ciągu 24 godzin

Bambosze ocieplane Bio marki Adanex.

Adanex

5906158268444

Nowy

Fussbett

Filc

Futerko tekstylne

Futerko tekstylne

Poliuretan (PU)

3 cm

1,3 cm

Więcej informacji

Rozmiar Długość wkładki* [cm]
37 24
38 24,5
39 25
40 25,5
41 26,3


Bambosze damskie wyprodukowane w Polsce z materiałów najwyższej jakości przez firmę Adanex. Obuwie z tego modelu jest lekkie i praktyczne, idealne na chłodne jesienne i zimowe dni.

Pantofle są luźne i miękkie, odpowiednie na szersze stopy. Zamek w cholewce można rozpiąć całkowicie do czubka palców.

Bambosze wykonane są z filcu, wewnątrz na całej powierzchni (oprócz pięty) wyścielone ciepłym futerkiem. Pięta jest usztywniona i ocieplona dodatkową warstwą filc

Buty mają wyższą cholewkę, którą można wywinąć na zewnątrz lub podnieść do góry.

Podeszwa wykonana jest z czarnego materiału PU, który jest twardy i odporny na ścieranie, w związku z czym można je użytkować również na zewnątrz. Materiał PU jest odpowiednio elastyczny, zgina się w śródstopiu i ma właściwości antypoślizgowe.

Obuwie Adanex odznacza się wyjątkowo dobrymi walorami użytkowymi m. in.:

- amortyzuje wstrząsy - specjalna mikrokomórkowa struktura podeszwy PU tłumi wstrząsy i redukuje ich negatywne oddziaływanie na stawy;

- jest dopasowane do anatomicznego kształtu stopy - odpowiednie wyprofilowanie zgodne z naturalnym układem stopy zapewnia komfortowe użytkowanie, stabilne chodzenie i prawidłowe przenoszenie ciężaru ciała;

- jest lekkie - nie obciąża nóg i stawów;

- jest elastyczne - odpowiednio elastyczna podeszwa pozwala na wyginanie się obuwia zgodnie z pracą stóp;

- gwarantuje właściwy mikroklimat - wysokiej jakości materiały gwarantują wygodne użytkowanie i przyjemny dotyk dla stóp, wyściółki mają dobre właściwości higieniczne, przepuszczają wodę, pozwalają stopie oddychać, dopasowują się do kształtu stopy.

***

Bambosze oznaczone są znakiem "BIO" - charakteryzują się wysokim komfortem użytkowania, lekkością i sprężystością. Zagłębienie na powierzchni pod piętą stabilizuje stopę i zabezpiecza przed ruchami na boki, które mogą prowadzić do skręcenia stawu skokowego. Specjalny wałek pod palcami zapobiega przesuwaniu się stopy do przodu i uderzaniu palców o czubek buta. Większa powierzchnia obwodu w przedniej części oraz konstrukcja uwzględniającą szczególnie wrażliwe miejsca stopy pozwala na dopasowanie tego obuwia osobom z problemami stóp.

***

Obuwie posiada certyfikat “Obuwie dla Stóp Wrażliwych” przyznany przez COTM - Centralny Ośrodek Techniki Medycznej w Warszawie.

***

*Maksymalna długość wkładki na całej powierzchni pod stopą.

Dodaj opinię o produkcie