Menu

Sandały profilowane z gumką komfort BIO Adanex 17495 beżowe

  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42

54,90 zł

Dostępnosć: 17 Wysyłka w ciągu 24 godzin

Komfortowe sandały z gumką profilowane Bio marki Adanex.

Adanex

5906158974956

Nowy

Sara

Nubuk (tkanina)

Nubuk (tkanina)

Nubuk (tkanina)

Poliuretan (PU)

2 cm

0,5 cm

Więcej informacji

Rozmiar
Długość wkładki* [cm]
36 23,3
37 24
38 24,5
39 25,3
40 26
41 26,5

Komfortowe sandały wyprodukowane w Polsce z materiałów najwyższej jakości przez firmę Adanex. Sandały są niezwykle wygodne, lekkie i trwałe, idealne do użytkowania na zewnątrz, jak również w domu.

Sandały wykonane są z nubuku kolorze beżowym. Nubuk jest tkaniną miękką, delikatną dla naszych stóp i przyjemną w użytkowaniu.

Przez cholewkę i wokół pięty przebiega gruba guma, dzięki czemu sandały będą dobrze przylegać i dopasują się do własnego kształtu stopy.

Odkryte palce i duża powierzchnia wentylacji sprawi, że stopa będzie oddychać i czuć się higienicznie.

Podeszwę tworzy materiał PU, twardy i odporny na ścieranie. Materiał PU jest odpowiednio elastyczny, zgina się w śródstopiu i ma właściwości antypoślizgowe.

Sandały Adanex odznaczają się wyjątkowo dobrymi walorami użytkowymi m. in.:

- amortyzują wstrząsy - specjalna mikrokomórkowa struktura podeszwy PU tłumi wstrząsy i redukuje ich negatywne oddziaływanie na stawy;

- są dopasowane do anatomicznego kształtu stopy - odpowiednie wyprofilowanie zgodne z naturalnym układem stopy zapewnia komfortowe użytkowanie, stabilne chodzenie i prawidłowe przenoszenie ciężaru ciała;

- są lekkie - nie obciążają nóg i stawów;

- są elastyczne - odpowiednio elastyczna podeszwa pozwala na wyginanie się obuwia zgodnie z pracą stóp;

- gwarantują właściwy mikroklimat - wysokiej jakości materiały gwarantują wygodne użytkowanie i przyjemny dotyk dla stóp, wyściółki mają dobre właściwości higieniczne, przepuszczają wodę, pozwalają stopie oddychać, dopasowują się do kształtu stopy.

***

Pantofle oznaczone są znakiem "BIO" - charakteryzują się wysokim komfortem użytkowania, lekkością i sprężystością. Zagłębienie na powierzchni pod piętą stabilizuje stopę i zabezpiecza przed ruchami na boki, które mogą prowadzić do skręcenia stawu skokowego. Specjalny wałek pod palcami zapobiega przesuwaniu się stopy do przodu i uderzaniu palców o czubek buta. Większa powierzchnia obwodu w przedniej części oraz konstrukcja uwzględniającą szczególnie wrażliwe miejsca stopy pozwala na dopasowanie tego obuwia osobom z problemami stóp.

***

Obuwie posiada certyfikat “Obuwie dla Stóp Wrażliwych” przyznany przez COTM - Centralny Ośrodek Techniki Medycznej w Warszawie.

***

*Maksymalna długość wkładki na całej powierzchni pod stopą.