Menu

Bambosze filcowe BIO Adanex 22530 ocieplane na zamek

  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46

42,90 zł

Dostępnosć: 9 Wysyłka w ciągu 24 godzin

Bambosze filcowe Bio marki Adanex zapinane na zamek.

Adanex

5906158225300

Nowy

Filc

Futro syntetyczne

Futro syntetyczne

Poliuretan (PU)

2,5 cm

1 cm

Więcej informacji

Rozmiar Długość wkładki* [cm]
40 25,8
41 26,5
42 27
43 27,8
44 28,5
45 29,3
46 29,8

Bambosze filcowe wyprodukowane w Polsce z materiałów najwyższej jakości przez firmę Adanex. Obuwie z tego modelu jest lekkie i praktyczne, idealne na chłodne jesienne lub zimowe dni.

Bambosze wykonane są z filcu w kolorze ciemnoszarym, wewnątrz na całej powierzchni (oprócz pięty) wyścielone ciepłym futerkiem. Pantofle zapinane są na zamek, który dosyć głęboko się rozsuwa, co ułatwia zakładanie buta na stopę. Zamek można rozpiąć, gdy jest nam za ciepło lub gdy stopa opuchnie i potrzebuje więcej swobody.

Podeszwa wykonana jest z czarnego materiału PU, który jest twardy i odporny na ścieranie, w związku z czym można je użytkować również na zewnątrz. Materiał PU jest odpowiednio elastyczny, zgina się w śródstopiu i ma właściwości antypoślizgowe.

Obuwie Adanex odznacza się wyjątkowo dobrymi walorami użytkowymi m. in.:

- amortyzuje wstrząsy - specjalna mikrokomórkowa struktura podeszwy PU tłumi wstrząsy i redukuje ich negatywne oddziaływanie na stawy;

- jest dopasowane do anatomicznego kształtu stopy - odpowiednie wyprofilowanie zgodne z naturalnym układem stopy zapewnia komfortowe użytkowanie, stabilne chodzenie i prawidłowe przenoszenie ciężaru ciała;

- jest lekkie - nie obciąża nóg i stawów;

- jest elastyczne - odpowiednio elastyczna podeszwa pozwala na wyginanie się obuwia zgodnie z pracą stóp;

- gwarantuje właściwy mikroklimat - wysokiej jakości materiały gwarantują wygodne użytkowanie i przyjemny dotyk dla stóp, wyściółki mają dobre właściwości higieniczne, przepuszczają wodę, pozwalają stopie oddychać, dopasowują się do kształtu stopy.

***

Bambosze oznaczone są znakiem "BIO" - charakteryzują się wysokim komfortem użytkowania, lekkością i sprężystością. Zagłębienie na powierzchni pod piętą stabilizuje stopę i zabezpiecza przed ruchami na boki, które mogą prowadzić do skręcenia stawu skokowego. Specjalny wałek pod palcami zapobiega przesuwaniu się stopy do przodu i uderzaniu palców o czubek buta. Większa powierzchnia obwodu w przedniej części oraz konstrukcja uwzględniającą szczególnie wrażliwe miejsca stopy pozwala na dopasowanie tego obuwia osobom z problemami stóp.

***

Obuwie posiada certyfikat “Obuwie dla Stóp Wrażliwych” przyznany przez COTM - Centralny Ośrodek Techniki Medycznej w Warszawie.

***

*Maksymalna długość wkładki na całej powierzchni pod stopą.

Dodaj opinię o produkcie